کسب جایگاه چهارم افق کوروش در مسابقات فوتسال جام گروه صنعتی گلرنگ
30 دی 1398
بازدید 6009

کسب جایگاه چهارم افق کوروش در مسابقات فوتسال جام گروه صنعتی گلرنگ

در اختتامیه مسابقات فوتسال جام گروه صنعتی گلرنگ که 12 دیماه 1398 برگزار شد، تیم مهد سرمایه گذاری خاورمیانه قهرمان شد و تیم های گلرنگ پخش، اکت و افق کوروش، به ترتیب دوم، سوم و چهارم شدند.

در بازی‌های اختتامیه، تيم فوتسال اكت با نتیجه‌ی ٦ بر ٥ تيم افق كوروش را پشت سر گذاشت و به مقام سوم مسابقات دست يافت و تیم‌های مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه و  گلرنگ‌پخش در وقت قانونی به نتیجه ۳-۳ دست یافتند اما در وقت اضافه تیم مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه توانست نتیجه را ۴  بر ۳ به نفع خود تغییر دهد.

در اختتامیه این مسابقات که با حضور جمعی از مدیران ارشد هلدینگ‌های گروه صنعتی گلرنگ و در فضایی سراسر شور و هیجان در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد، ساسان قاسمی از تیم گلرنگ‌پخش به عنوان آقای گل مسابقات معرفی گردید و توپ طلا را از آن خود کرد.

محسن معصومی از تیم گلرنگ‌پخش نیز به عنوان بهترین دروازه‌بان شناخته شد و دستکش طلا به وی تعلق گرفت. همچنین از داوران مسابقات، تیم پزشکی، تیم حراست، کمیته اجرایی، کمیته نظارت و سرپرست‌های تیم‌ها با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

گفتنی است در این مسابقات علاوه بر کاپ قهرمانی و مدال که به تیم مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه تعلق گرفت، به اعضای تمامی تیم‌ها تندیس کفش طلایی به عنوان یادبود اهدا شد. تندیس بلورین نیز به عنوان یادبود به تمامی کادر اجرایی اعطا شد.

لازم به ذکر است مسابقات فوتسال جام گروه صنعتی گلرنگ به مناسبت شانزدهمین سال تاسیس گروه صنعتی گلرنگ، روز جمعه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۸ افتتاح شد و روز پنج شنبه ۱۲ دی ماه به کار خود پایان داد.

در این مسابقات ۱۶ تیم از هلدینگ‌های گروه صنعتی گلرنگ در ۴ گروه به رقابت پرداختند و تیم‌های مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه، گلرنگ‌پخش، اکت ‌و افق کوروش توانستند دیگر تیم‌ها را پشت سر بگذارند.