آغاز پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور
25 اردیبهشت 1400
بازدید 5543

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در راستای تداوم خدمت به مشتریان گرامی، پذیرش کیف پول الکترونیک جیرینگ را در تمامی شعبه های خود در سراسر کشور عملیاتی می کند. 

روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه سال 1400، تفاهم نامه پذیرش و بهره‌برداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ فی مابین شرکت فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و شرکت فن‌آوران انیاک به امضاء رسید.

 بر اساس این تفاهم نامه؛ کیف پول الکترونیک جیرینگ که بر بستر USSD فعال است؛ امکانی را فراهم می‌کند تا مشترکان همراه اول تنها با استفاده از سیم کارت خود بتوانند از انواع خدمات پرداخت مالی غیرحضوری استفاده کنند.
                                                                                                                                                                                                                  مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش می‌توانند تنها با یک‌بار وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، خریدهای بعدی‌ خود را به سهولت و بدون نیاز به ورود CCV2  یا رمز پویا، تاریخ انقضاء و همچنین صرفه‌جویی در وقت و ارتقاء ضریب امنیتی عملیات خرید خود را انجام دهند. 
                                                                                                                                                                                                             

بی نیاز کردن مشتریان از کارت بانکی فیزیکی به‌ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی یکی دیگر از مزایای استفاده از کیف پول الکترونیک جیرینگ در شعب فروشگاهی افق‌کوروش در سراسر کشور است.